Багато львів’ян пересувається містом велосипедами. Взагалі, велорух у Львові існує з кінця XIX століття – тільки тоді велосипед називали колами, а велосипедиста – колістом.

Веломанія. Велотуризм

Ще найперша модель велосипеду денді-хорз наштовхнула на ідею, як легко подорожувати світом. Пізніше дизайн двоколісної конструкції не раз змінювався і вдосконалювався. І вже у 1878 році велосипедний рух охопив Великобританію, що призвело до утворення клубів для велосипедистів-мандрівників (the Cyclists’ Touring Club). Пізніше велосипедна лихоманка розповсюдилась усією Європою.

У 1880 році модель велосипеда набула звичного для нас вигляду — його колеса стали однакового розміру. Тоді з народженням нової безпечної моделі велосипедів став розвиватися велотуризм.

Велосипед денді-хорз.

Любителі активниго відпочинку не зупиняються лише на міських прогулянках, а й розробляють спеціальні маршрути для подорожей подалі від цивілізації, в дальні куточки України і мальовничі села. Це хороший варіант відпочинку всією сім’єю. Користь від такої прогулянки важко переоцінити. До того ж подорож велосипедом — найекономніший варіант, не потрібно витрачатися ні на бензин, ні на проїзні квитки.

Існує кілька різновидів велопоходів залежно від тривалості подорожі. Одноденний велопохід — не передбачає ночівель, зазвичай виїжджають вранці, приїжджають увечері того ж дня. Похід вихідного дня (ПВД) — велопохід з однією ночівлею, виїджають в суботу вранці і приїжджають у неділю ввечері. Багатоденний велопохід триває декілька днів з ночівлями.

Велотуризм — це відпочинок для всіх: дорослих і малих, спортсменів і тих, хто просто любить розваги на свіжому повітрі, головне правильно обрати напрямок велоподорожі. Класичний велотуризм найкраще підходить для компанії друзів, які залюбки співають пісні під гітару і не бояться комарів. Це той же виїзд на природу, але пересуватися треба не автомобілем чи пішки, а на велосипедах. Така подорож може бути одноденною або тривати кілька тижнів.

Для тих, кого мучить безсоння в наметах, а уха в ресторані смакує краще, ніж із казанка — існує цивілізований туризм. Ви проїжджаєте кілька кілометрів і лишаєтесь відпочивати в готельному номері або сільському будиночку і увесь вечір проводите, як заманеться.

Зимовий велотуризм до вподоби тим, хто полюбляє морозну погоду і снігові кучугури. Така подорож може стати альтернативою зимовим розвагам — катанню на санках, ковзанах чи лижах. Проте не варто переоцінювати свої можливості, адже погодні умови аж ніяк не будуть сприяти вашим прогулянкам — вітер, волога, мороз, завірюха. Найбільше, що лякає початківців — це ночівля у зимовому лісі. Так що до вибору спорядження поставтесь вкрай серйозно, адже ваш шлях — засніжені дороги, озера й водойми, вкриті льодом, слизькі схили тощо.

Спортивний велотуризм орієнтований на спортсменів, які прагнуть досягнути нових категорій, випробувати тіло і дух. У розпорядженні технічного велотуриста — стежки, рух степами і пустелями по азимутах, долання замерзлих рік і озер, зимників, лісовозних, пустельних доріг. Тут можна проявити себе у володінні велобайком (чи можеш ти проїхати там, де іншим не сила), у вмінні самостійно вирішувати проблеми, що виникають, туристичній майстерності та орієнтації на місцевості. Спортивний велотуризм по шосе, як його ще називають “марафонський туризм”, характеризується інтенсивністю і протяжністю маршруту.

______________________________
+38 068 485 56 54
http://hotel-olena.com
hotelolena.com@gmail.com
вулиця Балабанівка, 22, Брюховичі, Львівська область, Украина, 79491

ЗАЗВИЧАЙ НАС ЗНАХОДЯТЬ ЗА ТАКИМИ СЛОВАМИ:
сауна львів, отель львів, готель львів ціни, готель львів дешево, готель львів, львів, готелі за містом,готелі за містом львів, готель львів недорого, Львів+ готелі львова, готелі львова львів, отдых во львове, львів готелі, гостиницы львова, готель львів у львові, львов гостиницы, готель україна львів, готелі львівської області, отели львова, львов цены, Львів+ відпочинок для дітей, хостели львів, відпочинок за містом львів, отдых львов, цены в львове, готелі з басейном львів, Львів+ готельний комплекс, брюховичи отель, проживання львів, ресторан готель львів, львів проживання, отдых во львове цены, апартаменти львів, готелі львівщини, львів готель львів, львов отдых, гостиница во львове недорого, мотелі львів, брюховичі готель,
готель валентина,львов достопримечательности,готелі за львовом,львов отели с бассейном,снять номер в гостинице во львове, номера львов, львів готелі дешеві, дешеві готелі львів, отдых в львове, отели львова с бассейном, готель львів ресторан,Львів+ готель ресторан,отели во львове,лучшие отели львова,готель валентина брюховичі, гостиницы во львове, готель дністер львів, відпочинковий комплекс львів, відпочинкові комплекси львів, лазня львів, готелі у місті львів, отели под львовом, гостиница львов, Львів+ готель олена брюховичі, гостиницы львова цены, отелильвов цены, гостиницы и отели львова, львов посуточно, готель львів львов, спа готелі львів, Львів+ готели, львів готелі недорого, м львів готелі, гостиницы во львове посуточно, Львів+ готелі брюховичі, готель софія львів, дністер львів, готелі м львів, едем львів, отели г львов, проживание львов, львов апартаменты, отель леополис львов, Львів+ забронювати готель, мини отель львов, волтер готель львів, апартаменты львов, готель європа львів, міні готель львів, львівські готелі,
#олена #готельолена #брюховичіготель